slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas Costa (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 149 m2, a także ciekawą ceną 3 067 408 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 20 587 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją personalizacji układu wnętrza pod swoje potrzeby i wymagania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami. Znajdziemy tu zarówno najwyższej klasy sprzęt, jak i technologie. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto olbrzymim tarasem, skąd roztaczają się niezapominane widoki na morze. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesną architekturą, futurystycznym projektem wnętrza i aranżacją pomieszczeń zgodnie ze współczesnymi trendami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-43845)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl