slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 98,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,099 mln zł (11 146 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Stan techniczny deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dbają solidne, antywłamaniowe drzwi. Komfort z kolei zapewnia klimatyzacja + wentylacja mechaniczna + ogrzewanie podłogowe. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto zaliczyć imponującą działkę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Szybko stąd dojedziemy do autostrady A4.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesnym i przemyślanym projektem wnętrza (do własnego wykończenia i aranżacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Oferujemy możliwość kredytowania i pomoc w uzyskania kredytu przez naszą firmę WGN Kredyty. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-135)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl