slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 114 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 000 zł (5 903 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 002 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie nowa i zapewniająca najwyższy standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją malowniczą lokalizacją blisko lasu. W okolicy dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wystylizowanym z wyczuciem dobrego smaku i gustu wnętrzem, gdzie znajdziemy:
PARTER:
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– jadalnia;
– łazienka;
– senioratka;
PODDASZE:
– 3 pokoje;
– 2 balkony;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje fantastyczną działką z przepięknym, owocowym sadem, wydzielona strefą z naturalistycznymi nasadzeniami, warzywniakiem oraz jagodnikiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją z dala od miejskiego hałasu i zgiełku w otoczeniu lasów i pastwisk. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych klientów ceniących najwyższy standard życia, ciszę, spokój oraz aktywny wypoczynek. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji bądź kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1570)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl