slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Mazury

Dwór na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 58 030 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 500 tys. zł, czyli 1 667 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 300 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1899 roku. Dziewięć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy dwór na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym. Ekskluzywny dwór do sprzedaży doskonale nadaje się na prestiżowy ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny, zespół hotelowo-rekreacyjny, ośrodek jazdy konnej, kompleks apartamentów itp. Wielbiciele historii mogą dostosować go wraz z folwarkiem do użytku mieszkalnego lub rekreacyjnego poprzez przywrócenie dawnego charakteru i atmosfery z początków dwudziestego wieku. Ekskluzywny dwór do sprzedaży objęty jest nadzorem konserwatora zabytków. Do długiej listy zalet tego luksusowego dworu na sprzedaż koniecznie należy dodać pozostałości parku krajobrazowego ze zróżnicowanym, ciekawym starodrzewem, przepiękny taras, werandę, a także obustronny, trójosiowy pseudo-ryzalit zamknięty trójkątnym szczytem.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją unikatową lokalizacją na wzniesieniu, w uroczej okolicy, nieopodal rzeki i puszczy. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi część nobilitującego zespołu dworsko-parkowego z licznymi budynkami towarzyszącymi. Ekskluzywny dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Na koniec koniecznie trzeba zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy dwór zakwalifikował się do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3802)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl