slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Orihuela (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 270 128 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 77 m2 powierzchni posadowiona na działce 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 16 495 zł/m2, jedna, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu jasnym, widnym, słonecznym wnętrzem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: solarium na dachu + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + patio. Z tarasu i okien roztacza się imponujący widok na okolicę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także fenomenalną lokalizacją na poszukiwanym terenie z bogatą ofertą w części wspólnej: restauracje + bary + supermarket + kręgielnie + korty do padla. Nieopodal znajduje się również elitarne pole golfowe. Deweloper w planach ma wybudowanie dodatkowo: baru dla smakoszy + boiska do piłki nożnej + kortu tenisowego + sztucznej plaży + hotelu SPA + baru sushi + baru z szampanem + nowego klubu. Blisko stąd na plażę (niecały kwadrans).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z bajkowym ogrodem, tarasem oraz prywatnym basenem. WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. Cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-620)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl