slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 116,19 m2, a także ciekawą ceną 977 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 207 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 409 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamykanego kompleksu. Wokół dużo zieleni i malowniczy staw. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dodać ze smakiem zaaranżowane przez słynnego projektanta wnętrze. Od razu czuć tu klimat luksusu i przepychu:
POZIOM 0: jadalnia + wc + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + hol + kuchnia + salon;
POZIOM 1: przedpokój + 2 pokoje + sypialnia + hol + łazienka + garderoba + pralnia.
Warto podkreślić, że wiele elementów wyposażenia/umeblowania wykonane zostało na indywidualne zamówienie lub/i sprowadzane z zagranicy. Na zmotoryzowanych dysponujących kilkoma pojazdami czekają 2–3 miejsca parkingowe na zamkniętym terenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także umeblowanym tarasem oraz bajecznym ogrodem z infrastrukturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa. Dba o to m.in. system kamer na budynku, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe z indywidualnym sterowaniem temperatury w pomieszczeniach itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4488)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl