slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Rincon de La Victoria)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Rincon de La Victoria (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i zostanie oddana do użytku w 2024 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 919 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 959 600 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 500 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 100 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa słonecznym tarasem, prywatnym basenem oraz ogrodem. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaliczyć należy także designerskie wnętrze z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla wśród rozległych krajobrazów. Spacerem dojdziemy stąd szybko na plażę. Wokół nie brakuje rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom niezapominane widoki na Morze Śródziemne. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9837)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl