slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 820 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 75 m2 powierzchni posadowiona na działce 422 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 933 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją w zielonej, bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie zadbaną i obsadzoną bogatą roślinnością działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych rodzin, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa, komfortu, prestiżu, ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: przedpokój + korytarz + 2 sypialnie + łazienka + salon + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją komfortu są antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14095)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl