slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2023 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 13 308 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 264 300 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 95 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 173 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się niecodziennie spotykanym, prywatnym basenem, designerską architekturą oraz fantastycznym solarium na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa gustownie i ze smakiem wykończonym wnętrzem, gdzie mieszczą się:
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– taras;
– salon;
– 3 sypialnie.
Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. O to drugie dbają solidne, antywłamaniowe drzwi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje fantastyczną lokalizacją między morzem a słonymi lagunami, w pobliżu przepięknych plaż i spacerowych alei. Duże wrażenie robi tutejszy mikroklimat, który został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na Ziemi.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9517)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl