slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 440 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwadzieścia pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 818 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Wokół znajdziemy także wiele ośrodków wczasowych i pensjonatów dla turystów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, jak np. instalacji solarnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: łazienka + kotłownia + kuchnia + 2 pokoje dla właścicieli + 6 pokoi 3-osobowych;
KONDYGNACJA 1: kuchnia + 9 pokoi 3-osobowych;
KONDYGNACJA 2: świetlica + pomieszczenie gospodarcze + 1 pokój 3-osobowy + 2 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami.
Wszystkie pokoje z balkonami na piętrach i tarasami na parterze. Jak widać po rozkładzie pomieszczeń, luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (pensjonat, 60 miejsc noclegowych). Na zmotoryzowanych czeka 18 miejsc parkingowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją przy plaży oraz w pobliżu basenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, jeśli masz pytania i chcesz otrzymać dalsze informacje na temat oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1487)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl