slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 556 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4 800 m2, a także ciekawa cena 335 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 215,31 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją starannie wypielęgnowaną działką. Znajdziemy tu kilka praktycznych budynków, jak np. stodoła + budynek gospodarczy + budynek garażowy. Blisko ładny staw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia;
KONDYGNACJA 0: 2 korytarze + 2 ganki + jadalnia + kuchnia + spiżarnia + ganek + 2 klatki schodowe + schowek + korytarz + hol + 4 pokoje + łazienka + przedpokój;
KONDYGNACJA 1: suszarnia + 2 loggie + łazienka + pokój + 2 sypialnie + hol + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie pytań – skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5869)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl