widok z góry na luksusową rezydencję na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,58 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 246 m2 powierzchni posadowiona na działce 324 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1924. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 488 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została licznymi nowinkami technologicznymi, jak choćby najszybszy, światłowodowy Internet. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją lokalizacją na terenie zakwalifikowanym jako „usługi zdrowia”, co otwiera niezliczone możliwości zaadaptowania jej pod najróżniejszą działalność komercyjną: gabinety lekarskie, salony piękności, pensjonat z restauracją itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: magazyn + gabinet-SPA + restauracja + pomieszczenie socjalne + 2 łazienki + kuchnia
KONDYGNACJA 0: taras + 3 pokoje gościnne z łazienkami + recepcja
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 pokoje gościnne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w nobilitującej lokalizacji przy samym wejściu do Parku Solankowego, co gwarantuje duży ruch pieszy. Po sąsiedzku znajdziemy liczne sanatoria. Warto zauważyć, że tutejsze powietrze Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaliczyła najczystszych w Polsce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po generalnym remoncie w 2009 r. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest laureatem nagrody „Mister Budownictwa”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w cenie netto, do której należy doliczyć podatek VAT.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż podczas umówionego spotkania. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4354)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl