kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 183 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 000 zł (5 191 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2003 roku posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1279 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, ale blisko centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż podpiwniczona. Duże wrażenie robi na pewno oryginalny taras z piaskowca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poziom komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– przedpokój
– łazienka
– sypialnia
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– balkon
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym ogrodem i dedykowana jest osobom ceniącym ciszę, intymność i bliskość przyrody. Z tarasu rozpościera się imponujący widok na panoramę Bolesławca z zabytkowym wiaduktem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13312)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl