slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Warszawa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Warszawa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 849 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 88 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 402 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 648 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfort życia na światowym poziomie. Warto nadmienić, że gwarantem bezpieczeństwa jest zarówno monitoring, jak i nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również przepięknie wystylizowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Znajdziemy tu: łazienkę + wc + 3 sypialnie + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością dwustanowiskowe miejsce postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jej użytkowania, jak np. najszybszy Internet 5G. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją z dala od zgiełku dużego miasta. To świetny punkt położony nieopodal od Warszawy i połączony z nią nitką autostrady A2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej i karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-97)

Kontakt:
e-mail: m.zdunczak@wgn.pl