slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 761 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 922 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 231 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,599 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności pieczołowicie utrzymanym ogrodem. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 6 miejsc postojowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zadbanym i komfortowym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
CZĘŚĆ MIESZKALNA / KONDYGNACJA -1: kotłownia + pomieszczenia piwniczne + wc;
CZĘŚĆ MIESZKALNA / KONDYGNACJA 0: taras + 2 stanowiskowy garaż + hol + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
CZĘŚĆ MIESZKALNA / KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + gabinet + wc + łazienka + antresola;
CZĘŚĆ USŁUGOWO-HANDLOWA / KONDYGNACJA 0: 2 lokale usługowe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto elitarną lokalizacją w sercu miejscowości. Nieopodal największe w okolicy centrum handlowe. A dodatkowo także urzędy miejskie, urzędy państwowe, banki, sklepy, szkoły, przedszkola, poczta, punkty usługowe. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem z wizją prowadzenia tu dochodowego biznesu (lokal usługowo-handlowy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. WGN doradzi w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie) na zakup tej luksusowej rezydencji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Rybnicka 5. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Orzesze, ul. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową albo w czasie prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-55)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl