slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 172,51 m2, a także ciekawą ceną 1,55 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2023 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 601 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 985 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży to prawdziwa perła w ofercie nieruchomości miejskich. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca wyjątkowym designem, ekskluzywnym wnętrzem, a także gwarancją życia na imponującym poziomie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym klientom, którzy cenią harmonię pomiędzy luksusem a komfortem miejskiego życia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje wysoki komfort, co zapewnia m.in. stacja uzdatniania wody oraz ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: spiżarnia + pokój dzienny + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + taras + garaż/lokal użytkowy + łazienka + garderoba + schowek + korytarz + hol;
KONDYGNACJA 1: taras + 3 sypialnie + 2 pokoje + hol + łazienka + garderoba.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż charakteryzuje się przestronnością i dużym nasłonecznieniem.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowaną w nowoczesnym stylu architektonicznymi bryłą z minimalistycznym designem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4942)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl