slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,6 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 222 m2 powierzchni posadowiona na działce 622 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2019. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 712 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu i wygody. Znajdziemy tu zarówno monitoring, jak i instalację alarmową połączoną z profesjonalną agencją. Komfort zapewnia m.in. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja itp. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem, gdzie znajdziemy m.in. automatycznie koszące trawnik roboty, zbiornik magazynujący wodę deszczową (połączony z system nawadniania ogrodu) itp.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto elegancki i z wyczuciem gustu zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: pokój + pokój dzienny + garderoba + kuchnia + łazienka + garaż + oranżeria + hol/komunikacja + kotłownia;
PIĘTRO: balkon + 2 pokoje + pomieszczenie rekreacyjne + pralnia + hol + łazienka + 3 garderoby.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w niezwykle nowoczesnym designie z zastosowaniem efektownego oświetlenia zapewniającego kameralną atmosferę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym klientom, którzy docenią jej architekturę, najwyższy komfort życia, bliskość terenów zielonych oraz dogodny dostęp do usług w centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby otrzymać więcej informacji na temat tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1532)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl