slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Daya Nueva)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Daya Nueva)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Daya Nueva (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 235 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 11 755 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 106 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2024 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,246 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jest kompletnie nowa i pachnie jeszcze świeżością. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z ujętym w cenie częściowym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: dyskonty znanych sieci, targowiska, sklepy, markety, place zabaw, przedszkola, szkoły, baseny, tereny zielone, boiska sportowe, siłownie, apteki, parki, jeziora, ścieżki rowerowe, bankomaty, przychodnie, punkty usługowe. Rodziny posiadające samochód ucieszy wiele miejsc parkingowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom wysoki standard życia w komforcie (klimatyzacja), wygodzie i poczuciu prywatności. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną bryłą oraz prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu wymarzonych czterech ścian w słonecznej Hiszpanii. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości w Polsce i Hiszpanii, a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg-MoneyPL, Top Marka, Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną polskojęzyczną obsługę przy zakupie (prawnik, notariusz, doradca kredytowy). Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4113)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl