prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 799 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 551 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 225 mkw. Rynek wtórny . Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na jednej kondygnacji.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 690-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy standard życia oraz poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba instalacja klimatyzacji oraz ogrzewania podłogowego. Natomiast bezpieczeństwo zapewniają antywłamaniowe rolety, a także instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie kilka lat temu wykończona włoskimi meblami i hiszpańskimi lampami. Warto podkreślić, że kompletne umeblowanie zawarte jest w cenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej, jak na przykład prestiżowej kancelarii albo ekskluzywnego gabinetu. nie bez znaczenia jest również fakt, że luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 salony + garaż + sypialnia + wiatrołap + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pralnia + gabinet + 3 garderoby + 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, jak np. umiejscowienie pokoi na półpiętrach, co wpływa na komfort funkcjonowania, gdyż nie ma tyle schodów co w standardowym piętrowym domu. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż podczas umówionego spotkania. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3760)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl