nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kraków (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach  Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 485 tys. złotych. Powierzchnia 142,82 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 396 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż planowana do oddania w 2020 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na wypielęgnowanej, 500-metrowej działce. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu przyszłym mieszkańcom. Mamy tu z jednej strony sieć ogrzewania podłogowego oraz z drugiej solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrze. ważnym atutem jest również przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0: hol + salon + wiatrołap + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + schody + hol + garderoba + łazienka + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w spokojnej i malowniczej okolicy. Tuż obok znajduje się puszcza. Blisko również to rozwiniętej infrastruktury: szkoły, przedszkola, kościoła, sklepu, domu kultury oraz placu zabaw. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1746)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl