slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 299 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 90 m2 powierzchni posadowiona na działce 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 322 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencje rozwojowym (opcja zakupu dodatkowej działki o pow. 478 m2 z budynkiem gospodarczym). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z umeblowaniem (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną działką oraz bajecznym ogrodem z wieloma nasadzeniami drzew. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert estetycznie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras + przedpokój + pokój dzienny + łazienkę + werandę+ kuchnię + 2 pokoje + pomieszczenia strychowe

Luksusowa rezydencja na sprzedaż otoczona przepięknymi lasami i jeziorami. W pobliżu także miejskie udogodnienia, jak: sklepy, markety, urzędy, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, szkoły, przedszkola etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie ekskluzywnej rezydencji, włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2026)

Kontakt:
e-mail: m.poczwardowska@wgn.pl