slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Frankfurt nad Odrą (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Frankfurt nad Odrą (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Frankfurtu nad Odrą (po polskiej stronie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 434 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 802 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 136,58 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2018 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 929 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu wystylizowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem:
– spiżarnia;
– salon;
– 3 pokoje;
– taras;
– wc;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka.
Majętne rodziny dysponujące wieloma pojazdami ucieszy na pewno 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również bajecznie wypielęgnowanym ogrodem oraz gwarancją życia na światowym poziomie w otoczeniu najwyższego komfortu i bezpieczeństwa (monitoring, ogrzewanie podłogowe, elektromagnetyczne zamki itp.). Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem i w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego:
– przedszkole;
– restauracje;
– szkoła;
– sklepy.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przed prezentacją tej luksusowej rezydencji na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3236)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl