slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 547 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 983 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 120 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 838 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje zadbaną i zagospodarowaną działką oraz malowniczą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje stylowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia: taras + salon + przedpokój + kuchnia + wc + 2 sypialnie + łazienka. Dodatkowo na użytkowym poddaszu istnieje możliwość stworzenia pokoju oraz łazienki. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością garaż na posesji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wysoki stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza między innymi instalacji fotowoltaicznej (3,375 kW).

WGN zapewnia pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-317)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl