slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 257 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 607 m2, a także ciekawa cena 464 tys. zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 109 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zawiera między innymi: nową zabudowę mebli kuchennych + sprzęt AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. Troszczy się o to wideodomofon oraz ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim przepięknie oświetlonym wnętrzem przy użyciu nowoczesnych LED-ów. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJA 0: wc + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + przedpokój + łazienkę.
Dużym ułatwieniem jest na pewno obecność dodatkowego pomieszczenia gospodarczego na terenie posesji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w centrum miejscowości, blisko punktów usługowych, marketów i sklepów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Na koniec warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja imponuje zadbaną działką i dostępem do Noteci z możliwością wodowania niewielkiej łodzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN

Zapraszamy do zapoznania się z omawianą ekskluzywną willą na sprzedaż podczas prezentacji. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4494)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl