slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,49 mln zł (8 278 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w jednej z najpopularniejszych w Polsce uzdrowiskowych miejscowości. Okolica obfituje w wiele atrakcji turystycznych, żeby wymienić chociaż Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem, Leśny Park Niespodzianek, Rezerwat Przyrody, Górski Park Równica, Sokolarnię, Muzeum Ustrońskie, Kolej Linową, Park Linowy itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto komfortowym, wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: schowek + garaż + łazienka + 2 tarasy + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
PIĘTRO: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie + hol
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.
Dużym udogodnieniem jest dodatkowy budynek gościnny (30 mkw.) na posesji (łazienka + pokój dzienny/sypialnia).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto pieczołowicie utrzymanym ogrodem obsadzonym 3-metrowymi tujami i 15-letnimi drzewkami bonzai. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa:
– instalacja pod monitoring;
– instalacja alarmowa;
zamki w drzwiach na linie papilarne;
– antywłamaniowe drzwi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami:
– sterowane elektrycznie markizy nad tarasem;
– sterowane zdalnie z pilota rolety zewnętrzne plus przełączniki w każdym pokoju plus internet;
– obrotowe okna dachowe;
– sterowane smartfonem ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Warto na koniec dodać, że materiały wykończeniowe były sprowadzane na indywidualne zamówienie z Włoch i Hiszpanii. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26741)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl