slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 329,44 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,249 mln zł (6 827 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 820 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenie wyposażeniem (do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży bez VAT-u (sprzedaż od osoby fizycznej). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom wysoki komfort i poczucie wygodny, nad czym czuwa między innymi ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również poczucie bezpieczeństwa. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się nieopodal marketów, szkół, dyskontów, kościoła i stacji paliw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również przepięknie zagospodarowaną działką z licznymi nasadzeniami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + 2-stanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA ZERO: hol + sypialnia + wc + kuchnia + łazienka + salon + 2 tarasy + gabinet;
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka z wc + taras + hol + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto jeszcze dopisać zapierające dech w piersiach widoki na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13402)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl