slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 680 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 5 951 m2, a także ciekawa cena 2,999 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 528 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wytwornym i komfortowym wnętrzem, a także przepięknymi widokami na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji, na wzniesieniu. Okolica uznawana jest za niezwykle zielona, cichą i spokojną. na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, markety, stacje paliw, dyskonty, szkoły, obiekty kultu religijnego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie w stałej zabudowie + większość umeblowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM: sauna + bar + kotłownia + basen + taras + pralnia + dwustanowiskowy garaż + solarium + wc + warsztat + siłownia + 2 łazienki + hol;
ŚRODKOWY POZIOM: wc + hol + kuchnia + salon + party-room + 2 tarasy + bar + jadalnia;
WYŻSZY POZIOM: sypialnia + 2 pokoje + pokój kąpielowy z wc + hol + garderoba;
NAJWYŻSZY POZIOM: strychowe pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca bogato zagospodarowaną działką, na której znajdziemy wiele elementów małej architektury, jak np.:
– drewniany garaż z ocieplonym poddaszem;
– wiatą ogrodową z systemem multimediów audio/wideo;
– bar;
– zimową wiatę grillową;
– przepiękną fontannę;
– profesjonalną budą dla psów z ocieplonym poddaszem;
– ogrodową altanę;
– studnię głębinową z systemem monitorującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. Dbają o to liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np.:
– instalacja alarmowa
– monitoring firmy ochroniarskiej
– klimatyzacja
– ogrzewanie podłogowe
– oryginalne oświetlenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13397)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl