slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 380,18 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,8 mln zł (7 365 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 396 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1992 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się od pierwszej prezentacji swoim starannie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także fantastycznym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: garaż + basen + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + korytarz + kuchnia + pomieszczenia piwniczne + pokój dzienny + jadalnia + 7 pokoi + sauna + kotłownia + balkon + taras. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią na pewno dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto topową i poszukiwaną na rynku lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy (dogodny dojazd do centrum). Wisienką na torcie tej oferty sprzedaży luksusowej rezydencji jest na pewno prywatny basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8817)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl