slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 321,1 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 995 tys. zł (3 099 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 346 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1999 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem. Znajdziemy tu:
na NIŻSZYM POZIOMIE: pokój + kuchnię + pomieszczenie zaaranżowane jako lokal usługowy + kotłownię + „open space” / salon + 2-stanowiskowy garaż + gabinet + łazienkę + garderobę;
na WYŻSZY POZIOMIE: gabinet + garderobę + salon + przedpokój + łazienkę + sypialnię + balkon + pokój + kuchnię + taras + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się do prowadzenia własnego biznesu. To doskonałe miejsce np. pod siedzibę firmy, nieuciążliwe usługi, drobną wytwórczość. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także nobilitującą lokalizacją w sercu miasta, a zarazem w enklawie zieleni i ciszy. Duże wrażenie robi zagospodarowana działka ze skalniakiem, oczkiem wodnym, a także altaną grillową. Rosną tu różnorodne drzewa liściaste i iglaste, krzewy i inna roślinność wysoko i niskopienna.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16330)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl