slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 019 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 138 m2, a także ciekawa cena 730 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 104 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją nowoczesnością, komfortowym wnętrzem, a także wspaniałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE: salon + aneks kuchenny + taras + przedpokój + hol + łazienka z wc + garaż;
na PIĘTRZE: sypialnia + balkon + 2 pokoje + łazienka z wc.
Osoby posiadające samochód docenią garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem (w cenie). Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-426)

Kontakt:|
e-mail: m.pilarek@wgn.pl