slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 839 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 155 m2, a także ciekawa cena 750 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1982 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 2 000 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przyległy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i zaaranżowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem, na które składają się:
– korytarz
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaskakuje również swoją przepiękną działką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, to znaczy sklepów, przedszkola, kościoła etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1198)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl