slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 462 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 899 m2, a także ciekawa cena 2,2 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 260 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się monitoring wspierany przez alarmowe czujniki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością wyposażenia oraz umeblowania (w cenie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urządzona jest w wytwornym stylu. Dominują tu jasne barwy, które świetnie komponują się z zielenią widoczną z okien.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku:
KONDYGNACJA -1: garaż + pralnia + łazienka + wc + 2 pokoje
KONDYGNACJA 0: wc + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2: schowek + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod prowadzenia własnego biznesu. Osoby lubiące spacery i aktywność na świeżym powietrzu zainteresuje znajdujący się nieopodal park. Długą listę zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji uzupełnia przepięknie utrzymany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w otoczeniu rozległych terenów zielonych, a także stosunkowo bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i bezpieczną. Blisko do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3159)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl