slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,25 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 216 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 830 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 787 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją zadbaną, zagospodarowaną i ogrodzoną działką, gdzie rosną przepiękne krzewy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca też praktycznie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące kondygnacje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0:
– łazienka
– gościnna
– sypialnia
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– pralnia
– 2 łazienki
– 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom z dziećmi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również olbrzymim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1167)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl