slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 25 966 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 0,5 mln zł, czyli 278 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 1 800 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Pięćdziesiąt pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy pałac na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny pałac do sprzedaży stanowi część prestiżowego zespołu pałacowo-parkowego i jest wpisany do rejestru zabytków (strefa „A” ochrony konserwatorskiej + strefa „OW” obserwacji archeologicznej). Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną architekturą z dwoma wieżami wtopionymi w bryłę budynku, czterospadowym dachem z mansardami oraz licznymi detalami jak nadokienniki, gzymsy, portyk kolumnowy, wykusz, taras. Ekskluzywny pałac do sprzedaży był w bardzo dobrym stanie jeszcze do końca XX wieku przed pożarem. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się ponadto dużym potencjałem.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego pałacu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż raz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (010-3704)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl