slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,7 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 190,02 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 650 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 946 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z opcjonalnym pozostawieniem kompletnego wyposażenia w najwyższym standardzie (do uzgodnienia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest licznymi udogodnieniami. Znajdziemy tu centralny odkurzacz, światłowodowy internet, klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Dotychczasowi właściciele duży nacisk położyli na zapewnienie kwestii najwyższego bezpieczeństwa, dzięki czemu oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja wyposażona jest w:
– system alarmowy;
– monitoring;
– antywłamaniowe rolety.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Nie brakuje tu na szczęście potrzebnej w codziennym życiu infrastruktury. Mamy zatem blisko przychodnię zdrowia, aptekę, szkoły, przedszkola, sklepy. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają hale sportowe i boiska. Wszyscy natomiast docenią rozległe tereny zielone oraz jezioro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje zarówno 2-stanowiskowy garaż z bramą automatyczną w bryle budynku, jak i miejsca parkingowe na podjeździe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także eleganckim i zapewniającym wszystkie luksusy i wygody wnętrze: taras + kuchnia + pokój dzienny + garderoba + 2 łazienki + kotłownia + garaż + komunikacja + 4 pokoje + korytarz + przedsionek. Na koniec koniecznie trzeba dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami. Wisienką na torcie jest imponujący widok za oknami.

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę łącznie z weryfikacją nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1361)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl