slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 312,52 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,37 mln zł (10 783 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej niedaleko centrum Szczecina (15 min drogi). Wokół cisza i spokój. Bez widoku sąsiedztwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja. Bezpieczeństwo natomiast zapewnia instalacja alarmowa, wideofon, monitoring oraz antywłamaniowe drzwi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele rozwiązań technologicznych XXI wieku, jak np. fotowoltaika czy sieć internetowa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + gabinet + łazienka + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 4 sypialnie + hall + 3 łazienki + pokój nad garażem.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością 2-stanowiskowy, wolnostojący garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca także bajkowym ogrodem z tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13426)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl