slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 388 m2, a także ciekawą ceną 1,399 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1963 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dwunastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 150 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 606 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią i przemyślanym rozkładem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla wieloosobowej bądź wielopokoleniowej rodziny (osobne wejścia). W jej wnętrzu znajdziemy:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: częściowe przyziemie + 4 pokoje + kuchnia + przedpokój + łazienka + garaż;
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: kuchnia + taras + przedpokój + 6 pokoi;
NAJWYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: kuchnia + 2 pokoje + przedpokój + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w willowej okolicy, w centrum jednej z najpopularniejszych, górskich miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26529)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl