slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 255 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 276 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1920. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 725 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim klimatycznym wnętrzem z tzw. „duszą”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje olbrzymim potencjałem (strefa konferencyjno-szkoleniowa, strefa biurowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła w 2015 roku generalny remont. To znakomita oferta dla koneserów i miłośników historii. Ciekawym pomieszczeniem jest na pewno stara, kamienna piwnica przystosowana do przechowywania 2 tysięcy butelek wina. Na osobną uwagę zasługuje altana w stylu przedwojennej stodoły znajdująca się w ogrodzie i w otoczeniu rododendronów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań i dedykowana jest majętnym rodzinom i osobom, które chcą prowadzić tu działalność gospodarczą i potrzebują przestrzeni biurowej. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
STREFA MIESZKALNA / PARTER: wiatrołap + korytarz + łazienka + salon + kuchnia + przedsionek;
STREFA MIESZKALNA / PIĘTRO: sypialnia + hall + pokój + biblioteka;
STREFA KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWA / PARTER: korytarz + klatka schodowa + pokój + recepcja + sala konferencyjno-szkoleniowa + 2 wc;
STREFA KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWA / PIĘTRO: korytarz + klatka schodowa + pomieszczenie pod łazienkę + pomieszczenie przygotowane pod pokoje
STREFA BIUROWA / PARTER: pomieszczenie biurowe + pralnio-suszarnia + wc + kotłownia + klatka schodowa;
STREFA BIUROWA / PIĘTRO: łazienka + wc + pomieszczenie biurowe open space.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, zapewniając mieszkańcom wszelkie niezbędne punkty usługowo-handlowe, placówki oświatowe, przychodnie lekarskie, obiekty sportowe oraz lokale gastronomiczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają antywłamaniowe rolety + monitoring (2 kamery). Luksusowa rezydencja na sprzedaż bez elementów wyposażenia. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej przepięknie zagospodarowana i duża działka + całkowicie zagospodarowany, ogród obsadzony dużą ilością drzew i krzewów ozdobnych.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-546)

Kontakt:
e-mail: e.swiderska@wgn.pl