slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 820 tys. zł (4 824 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 055 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności starannie wypielęgnowaną działką z przepiękną roślinnością. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać komfortowe wnętrze wykończone z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJA 0: garaż + pralnia + kotłownia + łazienka + 2 sypialnie + wiatrołap + spiżarnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu wygody, luksusu i prestiżu. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe. Na koniec koniecznie trzeba podkreślić doskonałą lokalizację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, która mieści się w bezpiecznej, zielonej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z użytkowym poddaszem oraz garażem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nowoczesnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13899)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl