wizualizacja nocą luksusowej rezydencji na sprzedaży Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 140 mkw. Stan techniczny deweloperskie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 490 tys. zł. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 500 zł/mkw. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż nie uwzględnia ceny działki a także przyłączy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana kilkuosobowej rodzinie. Na zmotoryzowanych czeka dostępny od frontu garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: wiatrołap + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + korytarz + garaż + schowek + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia
POZIOM JEDEN: 2 łazienki + schody + garderoba + hol + 3 pokoje.

Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-893)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl