prywatny basen przed luksusową rezydencją na sprzedaż Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Costa del Sol, Marbella). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 428 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,085 mln zł (9 544 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale komercyjnym z myślą o dochodowym wynajmie (zysk: 3,2 tys. EUR/m-c). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto jeszcze dopisać imponujące widoki na morze, jakie rozciągają się z jej okien, oraz zainstalowaną klimatyzację z ogrzewaniem podłogowym. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + jadalnia + 4 łazienki + 4 sypialnie + pokój dzienny + 2 werandy + wc + apartament dla gości z łazienką.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także swoim jasnym, słonecznym i widnym wnętrzem. Osoby zmotoryzowane ucieszy kilka dostępnych miejsc parkingowych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2223)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl