slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Karpacz

Rezydencja do sprzedaży Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Karpaczu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,95 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 276 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 059 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 688 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenię stałym umeblowaniem (w zabudowie) + większością umeblowania ruchomego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu przychodni zdrowia, szkół, punktów usługowych, obiektów kultu religijnego, dyskontów znanych sieci, marketów, sklepów etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring), ale również komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe + instalacja wentylacji z rekuperacją). Ogromne wrażenie robi przepięknie wypielęgnowana działka wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Znajdziemy na niej:
– estetyczne nasadzenia;
– 3 wiaty ogrodowe;
– fontannę;
– 2 przestronne parkingi z bramami na pilota;
– studnię głębinową o głębokości 30 m;
– przygotowane miejsce pod basen (doprowadzone wszystkie media);
– ogród;
– oczko wodne;
– wodospad.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie pod SPA lub siłownię + wc + sauna + hol + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + klatka schodowa;
KONDYGNACJA 0: gabinet + ogród zimowy + jadalnia + kuchnia + taras + weranda + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: gabinet + łazienka + balkon + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – w jej wnętrzu mamy niezależny, luksusowy apartament z osobnym wejściem + wejście na widokowy taras. Olbrzymią zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest możliwość zamontowania instalacji fotowoltaicznej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim domownikom niezapomniane widoki na góry, kotlinę jeleniogórską, Karkonosze i Rudawy Janowickie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również swoją malowniczą działką ze starym drzewostanem, architekturą w góralskim stylu, a także atrakcyjną lokalizacją w znanej i popularnej miejscowości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14167)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl