slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 155,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (10 425 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 112 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem + RTV + sprzętem do treningu na siłowni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu energooszczędnych, nowoczesnych technologii, jak np. fotowoltaika.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + antywłamaniowe drzwi otwierane na odcisk palca) oraz komfortu (instalacja osmotycznej filtracji wody i dodatkowego kranu, dzięki której woda pozbawiona jest wirusów, bakterii i zanieczyszczeń nadając się bezpośrednio do picia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + łazienka + kotłownia + wc + pokój + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pralnia + siłownia + gabinet + garderoba + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla zamożnych klientów oczekujących życia na europejskim poziomie w ciszy, spokoju i bliskości natury. Duże wrażenie robi starannie zadbana działka z doskonale przystrzyżoną trawą i bogata, kolorową roślinnością. Stoi tu również budynek gospodarczy z prądem i oświetleniem. Dla majętnych osób dysponujących licznymi samochodami przygotowano aż 10 miejsc postojowych: 2 w garażu + 8 na parkingu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnością i ekologiczną konstrukcją. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację nad jeziorem. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa: apteki + przychodnie lekarskie + żłobki + przedszkola + szkoły. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Szybko dojedziemy stąd do Trójmiasta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za prawdziwą perłę na rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów z najgrubszym portfelem, którzy chcą mieszkać na imponującym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów i w harmonii z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ekskluzywną rezydencją do sprzedaży, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1648)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl