slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Karpacz

Rezydencja do sprzedaży Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Karpaczu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,999 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 374 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 233 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 693 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. To ścisłe centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy malownicze trasy turystyczne (górskie, rowerowe, nordic walking). wyciąg narciarski etc. W okolicy nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: dyskonty znanych sieci, obiekty kultu religijnego, szpital, przychodnie zdrowia, szkoły, sklepy, punkty usługowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może kameralnym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, wc, łazienka, biuro;
KONDYGNACJA 0: 2 apartamenty (2x pokój dzienny, 2x aneks kuchenny, 2x sypialnia, 2x łazienka, 2x wc, 1x taras) + hol;
KONDYGNACJA 1: 2 apartamenty (2x pokój dzienny, 2x aneks kuchenny, 2x sypialnia, 2x łazienka, 2x wc, 1x balkon) + hol.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (instalacja fotowoltaiczna). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie utrzymanym ogrodem ze słonecznym tarasem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z opcją zaaranżowania jednego z pomieszczeń pod saunę, SPA lub inne potrzeby. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod cele inwestycyjne (wynajem). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto dużym potencjałem – w jej wnętrzu mamy 4 ekskluzywne apartamenty. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się kameralną i spokojną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w designie tyrolskim. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Jeżeli posiadacie państwo nieruchomość do sprzedaży, to zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy o skutecznych metodach jej zbycia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13880)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl