slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1998 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 770 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 769 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 204 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 770 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje wystylizowanym ze smakiem wnętrzem o funkcjonalnym układzie:
KONDYGNACJA -1: skład opału + kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze + komunikacja + warsztat + garaż;
KONDYGNACJA 0: kuchnia + salon + komunikacja/hall + wc + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + 3 sypialnie + komunikacja;
KONDYGNACJA 2: komunikacja.
Niesamowicie efektownie prezentuje się zadbany ogród z drzewami, krzewami ozdobnymi, wieloma nasadzeniami oraz fantastycznym tarasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią, szafami w zabudowie oraz częścią umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją wśród zieleni, lasów i lubianego przez okolicznych mieszkańców zalewu. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6026)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl