slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2010 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 445 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 949 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 213,52 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 864 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przepięknie odremontowana z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem (łazienka + kuchnia). Pozostałe elementy wyposażenia/umeblowania (pokoje) do negocjacji z właścicielem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + instalacja alarmowa) oraz komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: bankomatów, punktów usługowych, przychodni zdrowia, aptek, szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno rozległe tereny zielone (las) + ścieżki rowerowe. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresują aż 2 garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca słonecznym tarasem, imponującym ogrodem, a także wspaniałym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana). Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3815)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl