slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 752 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 542 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 162,4 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, siedem pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1982 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 900 tys. zł. Przyszły właściciel może zawrzeć w rozliczeniu inną posiadaną przez siebie nieruchomość.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w prestiżu, komforcie i wygodzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego:
– dyskontów;
– aptek;
– sklepów;
– gabinetów lekarskich;
– przedszkoli;
– punktów usługowych;
– szkół.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom również wysoki stopień bezpieczeństwa. Mamy tutaj monitoring i instalację alarmową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem z doskonale przystrzyżonym trawnikiem i ogromną ilością drzew + kwiatów. Na działce znajdziemy murowany grill + oczko wodne z rybami. Rodziny posiadające samochód zainteresuje duży garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie mamy:
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ:
– wc;
– 4 sypialnie;
– korytarz;
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ:
– jadalnia;
– kuchnia;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– kuchnia letnia;
– pokój dzienny.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9617)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl