slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4,7 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,29 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 700 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 070 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym i wymagającym klientom, którzy cenią wygodę, najwyższy standard i ogromne przestrzenie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w cichej, zalesionej okolicy, z dala od zgiełku ulic. Na wyciągnięcie ręki szkoła, sklep i kościół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem + sprzętem AGD + wyposażeniem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższe poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa z kamerami) ale i komfortu (klimatyzacja). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest doskonale doświetlone przez duże okna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się minimalistycznym designem z dominacja elementów drewnianych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (wodę w basenie ogrzewają fotowoltaiczne panele).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie wykończonym ogrodem z przepięknym tarasem, altaną, budynkiem dla ogrodnika oraz przepięknymi alejami do spacerowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA -1 / STREFA SPA/RELAKSU: sala kinowa + maszynownia do basenu + pralnia + wc + basen + solarium + siłownia + jacuzzi + sauna mokra i sucha;
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + część relaksacyjna + jadalnia + kuchnia + gabinet + łazienka dla gości;
KONDYGNACJA 1: antresola + 3 łazienki + garderoba + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-48)

Kontakt:
e-mail: rydultowy@wgn.pl