slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy(2 187 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 000 m2, a także ciekawa cena 825 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 377,19 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Mamy tutaj: piękne parki, markety znanych sieci, sklepy, pocztę, obiekty sportowe, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż dopisać należy z pewnością przepiękny ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert olbrzymim potencjałem komercyjnym (możliwość prowadzenia działalności w pomieszczeniu gospodarczym). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i wysmakowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + kotłownia + korytarz + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: schowek + łazienka + 2 garderoby + 3 pokoje + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety), ale również komfortu (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży estetycznie odremontowana od podstaw w 2014 roku. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przylega pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa cichą i spokojną lokalizacją otoczonej krzewami, drzewami owocowymi i zadbaną zielenią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, komfortu, wygody oraz prestiżu.  Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz programy rządowe (np. „Bezpieczny Kredyt 2%”). Dzięki temu zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1527)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl