slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 370 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,99 mln zł (8 081 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie starannie utrzymanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (dwa całoroczne budynki z osobnymi wejściami, które perfekcyjnie sprawdzą się pod dochodowy biznes (wynajem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak na przykład 22 panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 10 kW.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastycznym zaprojektowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku i gustu:
KONDYGNACJA 0: sauna + pralnia + hol + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + łazienka + 4 sypialnie + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów poszukujących życia na światowym poziomie z możliwością korzystania z piękna nadmorskiego otoczenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zarówno swoją architekturą, jak i funkcjonalnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przestronnym i estetycznie urządzonym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje urzekającą lokalizacją w cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25960)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl